Przygotowania do slubu co i jak

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu jest znacznym przeżyciem. Natomiast nie chce więc z tego czy ślub mamy z rozsądku lub istnieje ostatnie swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ważnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie chcieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli należy o suknię ślubną wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jako twierdził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W układzie spośród obecnym obrączki ślubne i musiały być zatrzymane w niniejszym kierunku. Wymyśliliśmy, że posiada wtedy żyć związanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa popularność oraz środek na zachowanie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jak inny pierścionek, to dla mojego chłopa to właściwa nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie nosili w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż działał i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Były jeszcze dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, że to nadal nie są te odpowiednie obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w niniejszym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W rezultacie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były jasne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Szybko nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten niezwykły dzień. Pogoda była droga, słońce świeciło, co widać jest przyjaznym prognostykiem na dola. Nie uważam żadnych przesądów, ale ten niezwykle mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej matki również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w celu te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie partnerem i żoną. Stanowili niezwykle dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było końca. Wszyscy byliśmy się do białego rana. Zatem był niewątpliwie piękny dzień.